Контакти

Я завжди радо співпрацюю з журналістами. З неприхованим задоволенням я даю коментарі, як приватна особа, чи, як офіційний представник Церкви для багатьох відомих і не дуже відомих видань. Якщо у вас є бажання зробити спільний матеріал, я з цікавістю допоможу вам всім чим зможу, в межах власної компетенції та інтелекту :)

При потребі я готовий відповісти на ваші приватні, чи суто робочі питання. Зазвичай, до мене звертаються журналісти, як до експерта в сучасних міжцерковних стосунках та в будь-яких питаннях взаємодії Української Автокефальної Православної Церкви зі ЗМІ.

Як голова Місіонерського відділу Патріархії УАПЦ, я завжди готовий зустрічі з будь-якою публікою. Це не лише мій безпосередній обов’язок, але й улюблена справа. Ви можете запросити мене на відкритий урок, лекцію чи навіть цикл лекцій у вашому місті, селищі чи селі.

Я з задоволенням розповім вам про Ісуса Христа, та засновану Ним Православну Церкву, Її минуле та сьогодення. Будучи водночас і консерватором, і здоровим модерністом, я здатний домовитись з будь-якою розумною аудиторією, і навіть спробувати домовитись з нерозумною, заради спільного блага – спасіння наших душ та України.

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.