Анонс : "Чому Діва Марія не є звичайною жінкою?"

Кожного четверга свої засідання проводить Тернопільський богословський клуб. Так називається спільнота молодих людей, яким не байдужі питання віри та богослов’я, науки та моралі. Під час приємного та невимушеного спілкування у колі друзів з гарячим чаєм у руках, учасники мають можливість послухати та обговорити одну з актуальних богословських тем. Темою чергової зустрічі, запланованої на завтра, 05 листопада, стане тема Маріології - Церковного вчення про Пресвяту Діву Марію.

Ким насправді була Діва Марія? Чи мала вона ще дітей, окрім Ісуса? Що про Неї розповідає Святе Писання? Чому не всі християнські спільноти визнають гідність Богородиці? В чому Її унікальність та різниця від усіх інших жінок? Що означає народити Бога, і як таке взагалі можливо людям? Чи не є поклоніння Діві Марії ідолопоклонством, порушенням заповіді Божої? Чому є стільки різних ікон Богородиці?

Друга частина зустрічі – запитання священику на різні теми та дружнє спілкування у колі друзів.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого обговорення. Це нічого не вартує. Ви нічого не втрачаєте, коли прийдете послухати про Бога. Цілком ймовірно, що від цього лише виграєте. Приходьте самі, а ще краще – з друзями. Місця в нас вистачить на всіх! Під час наших зустрічей у присутніх є унікальна нагода поговорити про ключові питання людського буття, збільшити власну віру, дізнатись про Бога та Його правдиву Церкву.

Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід – вільний. Тривалість - близько години. м.Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, РЦ "Атріум", 4 поверх, Центр комунікацій. Кожен четвер о 16:30

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.