Звернення-клопотання

Предстоятелю УАПЦ Блаженійшому Мефодію, Митрополиту Київському і всієї України Самбірського Православного Центру Святителя Павла, Митр. Тобольського, Самбірського Православного Братства. Православного духовенства, чернецтва та мирян


ЗВЕРНЕННЯ-КЛОПОТАННЯ

Ваше Блаженство!

В народі кажуть, що працюючий – гідний винагороди за працю свою. Значною, старанною та дбайливою є праця священопротоієрея Євгена Заплетнюка. Голови Інформаційного відділу УАПЦ. Господь небесний нагородив його численними здібностями і він, як той чоловік з притчі Христової “про таланти” - жодного не закопав, не скрив;але протягом тривалого часу розвиває і примножує їх.

Наша Громадська організація – братство Святителя Павла, Православний Духовний Центр у м. Самборі, духівництво, чернецтво та православні миряни – мешканці міста над Дністром, давно і з пильністю спостерігаємо за перебігом духовного та інтелектуального зросту цього достойного отця – протоієрея.

Тож, з нагоди Великодня, припадаючи до стіп Вашого Блаженства, насмілюємось звернутися до Вас з проханням нагородити до Дня Святої Пасхи отця Євгена Заплетнюка митрою. Ми щиро надіємось на те, що. з допомогою Господньою, цей духовний пастир з гідністю носитиме її та всі свої сили і старання також і у майбутньому покладатиме на укріплення духовності в нашому народі, для відстоювання Святого Православ`я в Україні та для утвердження Української Православної Помісної Церкви.

Вашого Блаженства смиренні послушники:

  • Самбірський Православний Центр Святителя Павла, Митр. Тобольського, 
  • Самбірське Православне Братство.
  • Православне духовенство, чернецтво та миряни.

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.