Місіонерський відділ УАПЦ провів чергову акцію

У понеділок першого тижня Великого посту, 27 лютого 2012 року, свій черговий захід провів Місіонерський відділ Патріархії Української Автокефальної Православної Церкви. На запрошення ректорату та викладацького складу Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу відбулася зустріч духовенства
Тернопільської єпархії зі студентами та викладачами цього навчального закладу. Дана подія вражала своїми масштабами – кілька десятків православних та греко-католицьких священиків мали унікальну можливість зустрічі з тернопільською молоддю. Слово священнослужителів лунало одночасно в десятках аудиторій, для більше як трьох десятків студентських груп.

Ось як прокоментував для нашого видання цю акцію митрофорний протоієрей Євген Заплетнюк, Голова місіонерського відділу Патріархії УАПЦ :

 - Священнослужителі нашої єпархії з величезним ентузіазмом та духовною радістю відгукнулись на пропозицію ректорату коледжу провести і цього року зустрічі зі студентами. Ми, як завжди, не мали конкретних, чітко встановлених тем для розмови. Їх нам пропонували уже в самих аудиторіях. Серед нас були різні священики : абсолютно різного освітнього рівня, з різним досвідом служіння і різними особистими вподобаннями. Тож кожен із слухачів міг у словах таких різних священиків знайти щось своє, близьке та цікаве.

Місіонерський відділ УАПЦ провів чергову акцію
Найкращим компліментом який отримав під час зустрічі особисто я, було відверте зізнання однієї викладачки, що теж слухала мою лекцію. Вона чесно призналась, що давно не чула такої тиші у аудиторії тієї групи. Для сучасних студентів, особливо зі старших груп, тиша під час занять - вже давно небачена рідкість. А ще, по закінченні лекції до мене підійшло кілька студентів, і дякуючи за розмову, подарували величезну коробку цукерок. Признаюсь, я аж ніяк не сподівався отримати подібний дарунок,та ще й у перший день Великого посту! Однак я покірно і з вдячністю його прийняв, щиро пообіцявши усім, що скуштую його одразу ж після Великодня. Також я чесно попередив їх усіх, що коли цукерки виявляться смачними, то я ще обов’язково повернусь до них знову :).

Місіонерський відділ Патріархії УАПЦ завжди з радістю готовий співпрацювати з усіма без винятку науковими та навчальними установами області. Ми завжди радо відгукнемось на запрошення викладачів і студентів Тернополя чи області зустрітись, та поговорити про Христа і Його Церкву. Тож якщо у когось з читачів цього повідомлення є бажання та можливість організувати у себе подібний виступ з лекцією православних священнослужителів, чи може, провести іншу церковну акцію саме у вашій установі чи навчальному закладі – телефонуйте. Ми залюбки зустрінемось з вами. //  Телефон для довідок -  066 787 05 22

Прес-служба Патріархії УАПЦ // Uaoc.Net

Зверніть увагу! Лише у відвідувачів сайту Богослов.Орг є унікальна можливіть прослухати повний аудіозапис розмови.

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.