Анонс : "Християнський шлюб та розлучення"

Кожного четверга свої засідання проводить Тернопільський богословський клуб. Так називається спільнота молодих людей, яким не байдужі питання віри та богослов’я, науки та моралі. Під час приємного та невимушеного спілкування у колі друзів за чашкою чаю, учасники мають можливість послухати та обговорити одну з актуальних богословських тем. Темою чергової зустрічі, запланованої на завтра, 25 жовтня, стане тема християнської осмислення Таїнства шлюбу. 

Для чого людям одружуватись та виходити заміж? Навіщо людям вінчатися? Що дає вінчання молодятам? Скільки разів можна це робити? Як упевнитись у тому, що ви зустріли саме ту людину, з якою варто повінчатися? Як виглядає вінчання з мусульманином чи буддистом? Що таке церковне розлучення? Скільки коштує обряд розвінчання? Чи можна бабусі з дідусем вже не вінчатися, якщо вони не робили цього раніше?

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого обговорення. Це нічого не вартує. Ви нічого не втрачаєте, коли прийдете послухати про Бога. Цілком ймовірно, що від цього лише виграєте. Приходьте самі, а ще краще – з друзями. Місця в нас вистачить на всіх!
Під час наших зустрічей у присутніх є унікальна нагода поговорити про ключові питання людського буття, збільшити власну віру, дізнатись про Бога та Його правдиву Церкву.

Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід – вільний. Тривалість - близько години. м.Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, РЦ "Атріум", 4 поверх, Центр комунікацій.Кожен четвер о 16:30

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.