Анонс : "Чи потрібно сповідатися порядним людям?"

Кожного четверга свої засідання проводить Тернопільський богословський клуб. Так називається спільнота молодих людей, яким не байдужі питання віри та богослов’я, науки та моралі. Під час приємного та невимушеного спілкування у колі друзів за чашкою чаю, учасники мають можливість послухати та обговорити одну з актуальних богословських тем. Темою чергової зустрічі, запланованої на завтра, 18 жовтня, стане тема християнської Сакраментології, або вчення Церкви про Святі Таїнства.

Зокрема, розмова йтиме про Таїнство Покаяння або Сповідь. Що це таке? Навіщо Сповідь культурним людям? Чим Сповідь відрізняється від покаяння, а священик від психолога? Як часто потрібно людині сповідатися і що при цьому варто розповідати священику? Чи сміються священики з чужих гріхів, розповідаючи їх у своєму товаристві?

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого обговорення. Це нічого не вартує. Ви нічого не втрачаєте, коли прийдете послухати про Бога. Цілком ймовірно, що від цього лише виграєте. Приходьте самі, а ще краще – з друзями. Місця в нас вистачить на всіх!

Під час наших зустрічей у присутніх є унікальна нагода поговорити про ключові питання людського буття, збільшити власну віру, дізнатись про Бога та Його правдиву Церкву.

Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід – вільний. Тривалість - близько години. м.Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, РЦ "Атріум", 4 поверх, Центр комунікацій.Кожен четвер о 16:30

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.