Анонс : «Чи варто набридати Богу молитвами?»

Кожного четверга свої засідання проводить Тернопільський богословський клуб. Так називається спільнота молодих людей, яким не байдужі питання віри та богослов’я, науки та моралі. Під час приємного та невимушеного спілкування у колі друзів за чашкою чаю, учасники мають можливість послухати та обговорити одну з актуальних богословських тем. Темою чергової зустрічі, запланованої на завтра, 08 листопада, стане тема християнської молитви.

Що таке молитва? Наскільки у молитві важливе багатослів’я? Навіщо потрібні чотки (вервиця)? Як правильно молитися? Мрії, думки та фантазії під час молитви. Що таке молитовне правило? Чи важлива поза тіла в молитві? Як довго потрібно молитись? Чи можна молитись своїми словами? Про моментальна відповідь на молитву.

Друга частина зустрічі – запитання священику на різні теми та дружнє спілкування у колі друзів.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого обговорення. Це нічого не вартує. Ви нічого не втрачаєте, коли прийдете послухати про Бога. Цілком ймовірно, що від цього лише виграєте. Приходьте самі, а ще краще – з друзями. Місця в нас вистачить на всіх! Під час наших зустрічей у присутніх є унікальна нагода поговорити про ключові питання людського буття, збільшити власну віру, дізнатись про Бога та Його правдиву Церкву.

Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід – вільний. Тривалість - близько години. м.Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, РЦ "Атріум", 4 поверх, Центр комунікацій. Кожен четвер о 16:30

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.