Священики кажуть, що з кранів у Тернополі дійсно текла свята вода

Як ми повідомляли, третій рік поспіль тернопільський водоканал на Водохреще освячує воду у водопровідних мережах. Однак чимало людей дуже скептично ставиться до таких акцій і вважають, що освячена у кранах водах нібито занечищує Божу силу. Священики кажуть, це зовсім не так.


– Якщо Бог присутній всюди, то невже є таке місце, де його немає? Невже у нас у найбільш гірших, найбільш гріховних місцях не може бути Бога? Насправді Бог є усюди. І залежить лише від нас, чи ми приймемо цю благодать, чи ми приймемо Бога в своє серце, чи ми дозволимо Богові діяти у нашому житті. І ось сьогодні, коли ми освятили ці води, коли ми попросили Бога благодаті, вона буде діяти тільки на тих людях, які хочуть цю благодать прийняти, – пояснює протоієрей Євген Заплетнюк, котрий освячував воду на водоканалі.

Але, говорить священик, Божа благодать пройде повз тих людей, які з цього глузують. Тому що Бог ніколи не буває осміяний.

– Немає такої людини, яка б посміялася з Бога і стало би Богові гірше. Але кожен раз, коли ми будемо сміятися з Бога, ми собі будемо наносити рану, – попереджає протоієрей Євген Заплетнюк.

Інтернет-видання "За Збручем"

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.