«Сім смертних гріхів – сім щаблів до пекла?»

Кожного четверга свої засідання проводить Тернопільський богословський клуб. Під час приємного та невимушеного спілкування у колі друзів, його учасники мають можливість послухати та обговорити одну з актуальних богословських тем. Темою чергової зустрічі, запланованої на 13 вересня, стане особливо популярна нині тема семи смертних гріхів. Що це за гріхи? Скільки їх насправді? Звідки вони беруться та куди йдуть? Як від них захиститися і чи це взагалі реально  людям XXІ віку?

«Сім смертних гріхів – сім щаблів до пекла?»


Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до нашого товариства. Це нічого не вартує. Ви нічого не втрачаєте, коли прийдете послухати про Бога. Цілком ймовірно, що від цього лише виграєте. Приходьте самі, а ще краще – з друзями. Місця в нас хватить на всіх!

Ілюстрація Ієроніма Босха
Знаходите у собі обжерливість, хтивість (блуд), жадібність (срібролюбство), гнів, печаль, зневіру чи гординю? Ви мусите бути на обговоренні! 

Тернопільський богословський клуб – це спільнота однодумців, яким не байдужі питання віри та богослов’я, науки та моралі. 

Під час наших зустрічей у присутніх є унікальна нагода поговорити про ключові питання людського буття, збільшити власну віру, дізнатись про Бога та Його правдиву Церкву.

Більше інформації про клуб знайдете у нашій групі на ФБ facebook.com/groups/bogoslov

Запрошуємо усіх бажаючих. Вхід – вільний. Тривалість - близько години.
  • м.Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого, РЦ "Атріум", 4 поверх, Центр комунікацій.
  • Кожен четвер о 16:30

 
Євген Заплетнюк © 2010-13 | Матеріали сайту можна використовувати з посиланням на джерело.